0
Celkovo: 0.00€ (0.00€ s DPH)

Nákupný košík je prázdny

Nové Weber CR WSA

Úplne nový: Weber Smart Assist (WSA) 

(WSA) softvér analyzuje signály prenášané snímačmi zabudovanými v stroji a graficky ich označuje ako symboly. Rovnako ako zavedená funkcia ochrany motora Weber MT sa motor vypne vždy, keď možno očakávať poškodenie motora, ak prevádzka pokračuje. 

https://www.nabager.sk/sk/produkt/vibracna-doska-reverzna-cr-6-wsa_WEBCR6WSA

https://www.nabager.sk/sk/produkt/vibracna-doska-reverzna-cr-7-wsa_WEBCR7WSA

https://www.nabager.sk/sk/produkt/vibracna-doska-reverzna-cr-8-wsa_WEBCR8WSA

https://www.nabager.sk/sk/produkt/vibracna-doska-reverzna-cr-9-wsa_WEBCR9WSA

 

Reverzné vibračné dosky radu CR WSA vás oslnia skvelým hutniacim výkonom a vysokou efektivitou. Sú prvou voľbou či už na zhutňovacie práce pri klasických stavbách ciest, zemných prácach, či zhutňovaní zámkovej dlažby.

Vyvážený a pokojný chod či nízky prenos vibrácií zaručuje obsluhe stroja vysoký komfort ovládania stroja. K pohodliu prispieva tiež sklopná a výškovo nastaviteľná vodiaca oj, ktorú je možné nastaviť podľa výšky obsluhujúceho. Robustný rám a kryty zo všetkých strán zaisťujú úplnú ochranu motora a prispievajú tak k vysokej spoľahlivosti. Jednoduchý prístup ku všetkým miestam údržby ponúka zaklápací kryt v zadnej časti dosky (pri naftových modeloch).

Vibračná doska CR WSA s naftovým motorom je vedľa štandardnej verzie s elektrickým štartérom dostupná aj v ďalších variantoch: Vo verzii „MDM“ zobrazuje informácie týkajúce sa prevádzky motora a verzia „CCD 2.0“ zahŕňa navyše aj systém kontroly zhutnenia COMPATROL®. Dosku CR WSA je možné vybaviť aj systémom WEtrac – telemetria zaisťujúca ochranu pred odcudzením stroja a prenos dôležitých informáciách o chode dosky do počítača, či mobilného telefónu