0
Celkovo: 0.00€ (0.00€ s DPH)

Nákupný košík je prázdny

COVID-19 náš postoj a ako fungujeme

Náš postoj a opatrenia v súvislosti s COVID-19

Vážení zákazníci,

v tejto neľahkej situácií máme pre Vás potešujúcu správu, že naše prevádzky nezatvárame, no budeme pracovať v špeciálnom režime, nakoľko zdravie našich zamestnancov je pre nás nadovšetko.

Preto od pondelka 16.3.2020 budú naše prevádzky otvorené iba v špeciálnom režime. Čo to znamená?

Dodávka dielov - diely budeme dodávať zákazníkom výhradne kuriérskými službami po uhradení predfaktúry. Pokiaľ budete niečo posielať vy nám kuriérom, budeme tovar príjímať, ale taktiež v obmedzenom režime.

Servis strojov - budeme vykonávať našimi servisnými vozidlami ako doposiaľ. Jediné čo sa zmení je, že Vás poprosíme o ochranu našich zamestnacov tým, že im stroj pripravíte na vopred telefonicky dohodnuté miesto, kde bez prítomnosti akéhokoľvek iného človeka náš zamestanec vykoná údržbu alebo opravu. Vykonané práce a dodané diely Vám dáme na podpis emailom.
Dovoz strojov do servisu - pokiaľ ste sa rozhodli, že stroj chcete priniesť do servisu k nám, zavolajte nám dopredu. Dohodneme si čas, kedy prídete a kde nám stroj zložíte. My sa potom za dodržania hygienických postupov postaráme o opravu a stroj Vám pripravíme na prevzatie na našej pobočke.

Predaj strojov - budeme vykonávať telefonicky, poprípade emailom. Ak potrebujete technické rady preferujeme telekonferencie na rozdiel od osobných stretnutí.

Požičiavanie strojov - podobne ako servis, budeme Vám stroje pripravovať na pobočkách po telefonckom dohovore.

Upozornujeme Vás, že na našich pobočkách sa nebudú pravidelne nachádzať zamestnanci, tak volajte vopred.

Pošta - ak nám chcete niečo doručiť, prosím neposielajte to doporučenou poštou, nakoľko v najbližšom čase na poštu chodiť NEBUDEME!!!!. Ak nám pošlete list normálne na adresu CM Slovakia s.r.o., Rozvodná 9/A, 83101 Bratislava, táto pošta nám bude doručená do schránky, ktorú pravideľne vyberáme.
Najlepšie ale je zasielať všetko emailom na info@cmslovakia.eu alebo faktúry na ekonomicke@cmslovakia.eu

Ďakujem Vám za porozumenie a prosíme Vás, aby ste sa správali zodpovedne voči sebe aj voči iným.